Şirketler cep kiralayıp tasarruf edecek

Turkcell, şirketlere cep telefonu kiralamaya başlıyor. Firmalar bu projeyle ayda 78 liradan başlayan fiyatlarla 2 yıl telefonu kiralayıp, yaklaşık yüzde 30 maliyet avantajı sağlayacak.

Şirketler cep kiralayıp tasarruf edecek

Turkcell, şirketlerin dijitalleşmesi için geliştirdiği yeni çözümlerini, İstanbul’da düzenlediği bir toplantıyla duyurdu. GSM operatörünün yeni geliştirdiği proje kapsamında, şirketler artık Turkcell’den cep telefonu kiralayabilecek. Edinilen bilgiye göre, ilk etapta cep telefonları için başlatılan proje, yakında tablet ve network cihazlarını da kapsayacak. 

MALİYET %30 DÜŞÜYOR

Proje hakkında bilgi veren Turkcell Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata, “Cihaz kiralamayla şirketlere kolaylık sağlarken bir yandan da yüzde 30’lara varan maliyet avantajı sağlıyoruz” ifadelerini kullandı. 

KREDİ DE SAĞLIYOR 

Bununla birlikte cep telefonu, tablet, bilgisayar ve diğer birçok ürünü satın almak isteyen şirketler için de Financell desteğiyle Dijital Dönüşüm Kredisi sunulacak. Financell’den finansman desteği alan şirketler, teknolojik ürünlerine doğrudan sahip olurken ödemelerini 36 aya kadar taksitlendirerek zamana yayma avantajı elde edecek. Türkiye’de bireylerin yanı sıra kurumların da dijital dönüşümünde öncü rol üstlendiklerine işaret eden Özata şunları kaydetti: “Burada müşterilerimizin sadece ürün için değil, aynı zamanda hizmet için de kredi alabileceğinin altını çizmek isterim. Geliştirdiğimiz projelerimizle bir yandan şirketlerin ihtiyaçlarına çözüm bulurken diğer yandan da ülke ekonomimize katkı sağlıyoruz.” 

693 MİLYON TL GELİR ELDE ETTİ 

Kurumsal müşteriler için geliştirdikleri çözüm ve hizmetleri tek çatı altında toplayarak Turkcell Dijital İş Servisleri şirketini kurduklarını hatırlatan Özata, “Yeni iş modeli sayesinde kurumsal müşterilerimizle bağlantı, bulut servisleri, güvenlik hizmetleri, bunların etrafındaki entegrasyon hizmetleri ve IT servislerini tek elden vermeye başladık. İlk 6 ayda dijital iş servislerinde 693 milyon TL gelir elde ettik, yüzde 62 gelir büyümesi gerçekleştirdik. Şu an 700 binin üzerinde şirkete ulaştık” değerlendirmesinde bulundu.

AYDA 78 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Cihaz kiralama projesiyle kurumların ihtiyacı olan farklı markaların 20’den fazla modeli şirketlerin kullanımına sunuluyor. Bu sayede şirketler Turkcell müşterisi olmasalar da 24 ay süreyle kiralama yapabiliyor. Şirketler ihtiyaçlarına uygun cihazlara ayda 78 liradan başlayan fiyatlarla ulaşabiliyor. 

Kaynak: aksam.com.tr

 

SANCAKTEPE HABER

Şirketler cep kiralayıp tasarruf edecek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhuriyet’imizin Kuruluşunun 96.Yılı Sancaktepe’de resmi törenle kutlandı
Cumhuriyet’imizin Kuruluşunun 96.Yılı Sancaktepe’de resmi törenle kutlandı
Binlerce Kitapsever Sancaktepe Kitap Fuarı'nda Buluştu
Binlerce Kitapsever Sancaktepe Kitap Fuarı'nda Buluştu