Cumhuriyet Bayramı’nın Minik Şampiyonları Ödüllerini Aldı

Sancaktepe’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Atletizm, şiir, kompozisyon ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllerine düzenlenen törenle kavuştu.

Cumhuriyet Bayramı’nın Minik Şampiyonları Ödüllerini Aldı
Sancaktepe’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Atletizm, şiir, kompozisyon ve resim  yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllerine düzenlenen törenle kavuştu.

25 Ekim Cuma günü Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşe ödül törenine; Sancaktepe Kaymakamı Adnan ÇAKIROĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale BAĞCE ÖZBAŞ, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Mustafa YILDIZ, Milli Eğitim Şube Müdürü Osman AFACAN, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Sancaktepe Kaymakamı Adnan ÇAKIROĞLU, Cumhuriyet'in 96. yılı nedeniyle düzenlenen Atletizm, resim, kompozisyon ve şiir dallarında dereceye giren öğrencilere ödüllerini vermek için bir arada olduklarını belirterek, "Ben öncelikle bu yarışmaya katılan bütün öğrencilerimizi kutluyorum. Öğrencilerini sabırla ve büyük bir özveriyle yetiştiren öğretmenleri ve velileri tebrik ediyorum.   Şu anda burada bulunan başarılı öğrencilerimizi ödüllendireceğiz. İnşallah diğer öğrencilerimize de teşvik niteliği taşır” dedi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Atletizm, şiir, kompozisyon ve resim  yarışmalarında dereceye giren öğrenciler tek tek sahneye davet edilerek, ödülleri Sancaktepe Kaymakamı Adnan ÇAKIROĞLU ve protokol üyeleri tarafından verildi.

Ödül takdiminin ardından öğrencileri kutlayan Kaymakam Adnan ÇAKIROĞLU,  öğrencilere eğitim hayatlarında da başarılar diledi.

Ödül töreni çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
Cumhuriyet Bayramı Minik Şampiyonları Minik Şampiyonları Ödüllerini Aldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhuriyet’imizin Kuruluşunun 96.Yılı Sancaktepe’de resmi törenle kutlandı
Cumhuriyet’imizin Kuruluşunun 96.Yılı Sancaktepe’de resmi törenle kutlandı
Binlerce Kitapsever Sancaktepe Kitap Fuarı'nda Buluştu
Binlerce Kitapsever Sancaktepe Kitap Fuarı'nda Buluştu